Chemicky zaťažené, polámané vlasy? Máme pre vás riešenie! Predstavujeme vám revolučný ľahký kondicionér v spreji špeciálne vyvinutý tak, aby nezaťažoval ani tie najjemnejšie vlasy a zároveň im dodal potrebnú ochranu a obnovu vlasových väzieb. Tekutý kondicionér je riešením pre chemicky zaťažené, jemné vlasy, ktoré potrebujú objem. Rýchlo sa vstrebáva, ľahko sa vymýva a nezanecháva nežiaduce zvyšky produktu. Pri pravidelnom používaní zaručuje pevnejšie vlasy, hladkosť, jemnosť a objem. Objavte pravý potenciál vašich vlasov s kondicionérom Redken Acidic Bonding Concentrate Lighweight Liquid Conditioner a povedzte zbohom zničeným, zaťaženým vlasom.

Jedinečné vlastnosti:

  • 48 hodín objemu a hydratácie,
  • nezaťažujúca starostlivosť pre obnovu a spevnenie vlasových väzieb,
  • nemastiace ľahké zloženie,
  • 4x ľahšie rozčesávanie,
  • bez silikónov,
  • s menším množstvom olejov v porovnaní s klasickým kondicionérom.

Ako použiť Redken Acidic Bonding Concentrate Lightweight Liquid Conditioner 190 ml?

Naneste kondicionér po aplikácii masky na vlasy alebo na mokré šampónom umyté vlasy od končekov až po stredné dĺžky. Opláchnite. V prípade kontaktu s očami okamžite vypláchnite.

Zloženie Redken Acidic Bonding Concentrate Lightweight Liquid Conditioner 190 ml

Aqua / Water, Behentrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Sodium Citrate, Citric Acid, Polyquaternium-37, Octyldodecanol, Potato Starch Modified, Izopropyl Alcohol, Polysorbate 20, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Parfum Caprylyl Glycol, Salicylic Acid, PPG-1 Trideceth-6, Glyceryl Stearate, Limonene, Sorbitan Oleate, Linalool, Citronellol

Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.