Pripravujeme pre vás popis produktu.

Trápi vás poškodené vlasy, ktorým chýba sila, hydratácia a zdravý lesklý vzhľad? Doprajte svojim namáhaným či poškodeným vlasom starostlivosť, akú si zaslúži. Koncentrovaná obnovujúca starostlivosť Redken Acidic Protein Amino Concentrate je cielená do troch kľúčových oblastí zdravých vlasov – proteíny, hydratácia a pH. Táto obnovujúca starostlivosť redukuje lámanie vlasov až o 28% a zanecháva vlasy posilnené, spevnené a hydratované. Navyše obnovuje vo vlasoch úroveň proteínu a dodáva vlasom oslnivý lesk a dokonalú hebkosť.

Jedinečné vlastnosti:

  • Redukuje lámanie vlasov až o 28%,
  • obnovuje úroveň proteínu vo vlasoch,
  • dodáva vlasom oslnivý lesk a hodvábnu jemnosť,
  • posilňuje, spevňuje a hydratuje vlasy,
  • vhodné aj pre farbené vlasy.

Ako použiť Redken Acidic Protein Amino Concentrate 10 x 10 ml?

Po šampónovaní naneste na vlasy až 15 ml koncentrátu Acidic Protein Amino Concentrate v závislosti od dĺžky a hustoty vlasov (1 dávka = 5 ml, polovica tuby = 5 ml). V prípade potreby zmiešajte s koncentrátom Redken Acidic Protein Amino a aplikujte na vlasy. Produkt nechajte pôsobiť 5 minút. Neoplachujte. Podľa potreby aplikujte sprej Acidic pH Sealer od korienkov po končeky a nechajte pôsobiť 1 minútu. Potom opláchnite.

Prípravok je vhodný iba na profesionálne použitie.

Zloženie Redken Acidic Protein Amino Concentrate 10 x 10 ml

Aqua / Water - Propylene Glycol -Arginine -Glutamic Acid -Serine -Polyquaternium-6 -Hydroxypr-pyltrim-nium Hydrolyzed Wheat Protein -Cetrimonium Chloride -Parfum / Fragrance -Polysorbate 20 -Quaternium-80 -Limonene -Phenoxyethan-l -Hydrolyzed Silk -Hexyl Cinnamal -Coumarin -Benzyl Alcohol -Tetrasodium Edta -Sodium Benzoate -Disodium EDTA

Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.