Prečo práve Fanola Styling Tools Extra Grip Extra Strong Gel 250 ml?
Spevnite svoj účes extra hustým stylingovým gélom na vlasy od profesionálnej talianskej značky Fanola. Gél umožňuje vytvoriť akýkoľvek účes a poskytuje silnú kontrolu a vysokú fixáciu účesu. Gél na vlasy Fanola Styling Tools Extra Grip Extra Strong Gél neobsahuje silikóny, parabény a nie je testovaný na zvieratách.
Jedinečné vlastnosti:
  • Extra hustý gél na vlasy,
  • umožňuje tvorbu zložitých účesov,
  • dodáva silnú fixáciu,
  • netestované na zvieratách,
  • neobsahuje silikóny a parabény.
Ako použiť Fanola Styling Tools Extra Grip Extra Strong Gel 250 ml?
Gél na vlasy Fanola Styling Tools Extra Grip Extra Strong Gél aplikujte vo veľkosti lieskového orieška do vlhkých alebo suchých vlasov a vytvarujte účes. Pokiaľ gél budete aplikovať na vlhké vlasy, vytvoríte s ním mokrý vzhľad účesu.
Zloženie Fanola Styling Tools Extra Grip Extra Strong Gel 250 ml
Aqua, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Glycerin, VP/Va Copolymer, Carbomer, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Panthenol, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Polyquaternium-7.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.