Prečo práve Fanola Styling Tools Extreme Gel Fluid 250 ml?
Extra silné spevnenie účesu. To vám poskytne tento skvelý stylingový gél na vlasy od talianskej značky Fanola. Gél silne fixuje každý prameň vlasov, má rýchloschnúce zloženie a nezanecháva žiadne zvyšky vo vlasoch. Jeho priezračná gélová konzistencia poskytuje to najvyššie možné spevnenie účesu, ktoré neohrozí ani silný vietor. Gél neobsahuje žiadne silikóny, nezaťažuje vlasy a nebol testovaný na zvieratách.
Jedinečné vlastnosti:
  • Extra silné spevnenie účesu,
  • rýchloschnúce zloženie,
  • nezanecháva zvyšky vo vlasoch,
  • tvaruje a fixuje každý prameň vlasov,
  • neobsahuje silikóny,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Odporúčame
Ako použiť Fanola Styling Tools Extreme Gel Fluid 250 ml?
Gél na vlasy Fanola Styling Tools Extreme Gel Fluid aplikujte vo veľkosti lieskového orieška do vlhkých alebo suchých vlasov a vytvarujte účes. Pokiaľ gél budete aplikovať na vlhké vlasy, vytvoríte s ním mokrý vzhľad účesu.
Zloženie Fanola Styling Tools Extreme Gel Fluid 250 ml
Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Itaconate Copolymer, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Ethylhexylglycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, SLS, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Methylparaben, Sodium Methylparaben, Sodium Ethylparaben, Sodium Propylparaben, Ethylparaben, Propylparaben.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.