Prečo práve Goldwell Elumen Hair Color 200 ml?
Vysoko účinná Prelivová farba na vlasy bez oxidantov, to je farba na vlasy Goldwell Elumen Hair Color. Goldwell Elumen dodáva vlasom intenzívnu žiarivosť pre dosiahnutie jedinečných farebných výsledkom.

Farebné pigmenty prenikajú do hĺbky vlasového vlákna, vďaka tomu je farba sýta, intenzívna a so žiarivým leskom. Farba je veľmi šetrná k vlasom, neobsahuje peroxid a amoniak.
Jedinečné vlastnosti:
  • Zachovanie farebného odtieňa aj po 10 umytí,
  • dodáva sýtu a žiarivú farbu vlasov,
  • veľmi šetrná k vlasom,
  • neobsahuje amoniak a peroxid,
  • dosahuje dlhotrvajúcich farebných výsledkov.
Ako použiť Goldwell Elumen Hair Color 200 ml?
Vybraný odtieň farby môžete použiť samostatne alebo v kombinácii s iným odtieňom farby Elumen.

Množstvo farby aplikujte podľa dĺžky vlasov:

Krátke vlasy: 60 ml

Stredne dlhé vlasy: 80 ml

Dlhé vlasy: 120 ml

Aplikácia:

Zvolené množstvo farby na vlasy Goldwell Elumen Hair Color aplikujte štetcom alebo aplikačnou fľašou na suché vlasy. Nechajte pôsobiť 20-30 minút a potom vlasy dôkladne opláchnite vodou. Potom vlasy umyte šampónom Goldwell Elumen Color Shampoo.
Upozornenie:
  • Tento výrobok nie je určený na používanie pre osoby mladšie ako 16 rokov.
  • Dočasné tetovanie čiernou henou môže zvýšiť riziko alergie.
  • Noste vhodné rukavice.
  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
Zloženie Goldwell Elumen Hair Color 200 ml
Aqua, Propylene Carbonate, Alcohol Denat., Lactic Acid, PEG-9 Dimethicone, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Parfum, Acid Violet 43. Acid Orange 7.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.