Prečo práve Goldwell Elumen Intensive Care 125 ml?
Goldwell Elumen Intensive Care je oplachová starostlivosť, ktorá podporuje regeneráciu vlasov a udržuje žiarivý lesk farby vlasov. Ak sú vaše vlasy namáhané častým farbením, vyskúšajte túto intenzívnu regeneračnú starostlivosť, ktorá zanechá vaše vlasy chránené, vyživené a plné žiarivého lesku.
Jedinečné vlastnosti:
  • Regeneruje a posilňuje namáhané vlasy,
  • zlepšuje štruktúru vlasov,
  • dodáva hebkosť a hladkosť,
  • poskytuje brilantný lesk,
  • vhodná po použití s ??farbami Goldwell Elumen.
Ako použiť Goldwell Elumen Intensive Care 125 ml?
Starostlivosť Goldwell Elumen Intensive Care aplikujte vo veľkosti 1-2 vlašských orechov do vlhkých vlasov. Na vlasoch nechajte 5 minút pôsobiť a potom z vlasov dôkladne opláchnite vodou.
Zloženie Goldwell Elumen Intensive Care 125 ml?
Water, Cetearyl Alcohol, Dicocoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Steartrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Malic Acid, Isopropyl Myristate, Quaternium-80, Isopropyl Alcohol, Panthenol, Sodium Hydroxide, Methylparaben, Parfum.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.