Prečo práve Goldwell Elumen Lock Color Sealing 250 ml?
Ustaľovač farby Goldwell Elumen Lock Color Sealing je určený na farbené vlasy farbou Goldwell Elumen. Ustaľovač zamedzuje rýchlemu vymývaniu a vyblednutiu farby, uzamyká farebné pigmenty vo vnútri vlasov a dodáva farbe žiarivý a výrazný vzhľad.
Jedinečné vlastnosti:
  • Dodáva dlhotrvajúce farebné výsledky,
  • chráni farbu vlasov pred vymývaním a blednutím,
  • udržuje farbu vlasov výraznú a žiarivo lesklú,
  • má priehľadnú gélovú konzistenciu,
  • určený pre farbené vlasy farbou Elumen.
Ako použiť Goldwell Elumen Lock Color Sealing 250 ml?
40 ml ustaľovača Goldwell Elumen Lock Color Sealing naneste ihneď po farbení do umytých, uterákom vysušených vlasov, nechajte na vlasoch 5 minút pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.
Zloženie Goldwell Elumen Lock Color Sealing 250 ml
Aqua, Alcohol Denat., PEG-8, Butylene Glycol, Sodium Isethionate, Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Carbomer, PEG-9 Dimethicone, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Parfum.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.