Prečo práve Invisibobble Sprunchie DUO One in a Melon 2 ks?

Zažeňte nudu všedných dní kreatívnym a štýlovým účesom s gumičkami Invisibobble Sprunchia DUO One in a Melón v šťavnatých farbách. Extra jemný materiál a špirálovitá gumička Invisibobble Original vlasy spoľahlivo zafixuje a nezanecháva na nich žiadne stopy a otlaky. Gumičky Invisibobble Sprunchia DUO One in a Melón sú pohodlné ak vlasom šetrné. Šťavnaté farby gumičiek oživia každý účes. Invisibobble Sprunchia DUO One in a Melon je úplne nový spôsob, ako si užiť štýl a pohodlie vo svojom účese.

Balenie obsahuje:

1x gumičku Invisibobble Sprunchia ružovej farby s melónovým vzorom

1x gumičku Invisibobble Sprunchia s ružovými a bielymi prúžkami

Jedinečné vlastnosti:

  • Extra jemný a elastický materiál šetrný k vlasom,
  • integrovaná špirálovitá gumička,
  • nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky,
  • ľahko sa vyberie bez strapatenia,
  • pevne drží bez spôsobenia bolesti hlavy,
  • vysoký komfort pri nosení,
  • zaujímavý design.

Ako použiť Invisibobble Sprunchia DUO One in a Melón 2 ks?

Gumičky Invisibobble Sprunchia DUO One in a Melón používajte ako klasické gumičky do vlasov na vytvorenie copov, drdolov a iných účesov. Gumičky môžete ľubovoľne kombinovať s inými doplnkami do vlasov Invisibobble.

Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.