Prečo práve L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 noční intenzivní krém pro urychlení obnovy pleti 50 ml?

Pleťový krém Revitalift Laser X3 síce nie je laserové ošetrenie, ale svojimi účinkami vo vyhladení vrások sa k nemu dokáže priblížiť. Krém efektívne vyhladzuje vrásky, navracia pleti pružnosť a zjednocuje jej tón. Prináša viditeľné výsledky už po 4 týždňoch! Vhodný pre vekovú kategóriu od 40 do 60 rokov.Pre-Xylane - stimuluje obnovu kože, redukuje mimické vrásky, navracia pleti hutnosť, obnovuje podporné kožné vlákna.

Fragmentovaná kyselina hyaluronová - preniká do všetkých vrstiev pokožky, perfektne hydratuje pleť a redukuje vrásky.

Účinky:
  • redukuje vrásky,

  • obnovuje textúru pleti,

  • vyhladzuje kontúry,

  • navracia pleti pružnosť a pevnosť,

  • hydratuje a zjednocuje.Použitie: nanášajte krém každý večer na očistenú pleť. Krúživými pohybmi vmasírujte do pleti. Pre lepšie účinky pod krém naneste sérum Revitalift Laser X3.
L'Oréal Paris dnes patrí medzi popredné kozmetické značky predávané v každej drogérii a parfumérii. Značka je reprezentovaná celým radom ambasádorov a ambasadoriek, ktoré stelesňujú unikátny pohľad na krásu zosobnnenú v legendárnom hesle "Pretože vy za to stojíte". Nájdete medzi nimi napríklad krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes alebo Gong Li. L'Oréal Paris predáva celosvetovo 50 produktov každú sekundu a vďaka svojim výskumným laboratóriám ponúka širokú škálu produktov pre mužov aj ženy zo všetkých kontinentov, či už sa jedná o make-up, pleťovú starostlivosť, starostlivosť o vlasy, stylingové produkty, farby na vlasy či kozmetiku pre mužov. Svetový úspech produktových radov ako sú rúže Color Riche, pleťové krémy Revitalift alebo kozmetika pre mužov Men Expert Hydra Energetic je výsledkom unikátnej expertízy značky, ktorú jej dodávajú tí najlepší odborníci, či už sa jedná o Christopha Robina, popredného odborníka na farbenie vlasov, Stéphane Lanciena , ktorý sa špecializuje na vlasovú starostlivosť, či svetovú špičku v oblasti make-upu, Val Garland.