Prečo práve L'Oréal Paris Revitalift Laser Renew X3 omlazující oční krém 15 ml?

Očný krém Revitalift Laser Renew síce nie je laserové ošetrenie, ale svojimi účinkami vo vyhladzovaní vrások sa k nemu dokáže priblížiť. Krém v kombinácii s chladivým kovovým aplikátorom efektívne vyhladzuje vrásky, redukuje opuchy pod očami a hydratuje pleť. Prináša viditeľné výsledky už po 4 týždňoch! Vhodný pre vekovú kategóriu od 40 do 60 rokov.Aktívne látky:Pro-Xylane - stimuluje obnovu kože, redukuje mimické vrásky, navracia pleti hutnosť, obnovuje podporné kožné vlákna

Fragmentovaná kyselina hyaluronová - preniká do všetkých vrstiev pokožky, perfektne hydratuje pleť, redukuje vrásky

kofeín - stimuluje mikrocirkuláciuÚčinky:
  • redukuje vrásky a opuchy

  • obnovuje textúru pleti

  • vyhladzuje kontúry

  • navracia pleti pružnosť a pevnosť

  • hydratuje a zjednocujePoužitie: nanášajte krém každé ráno / alebo večer na pleť v očnom okolí. Krúživými pohybmi vmasírujte do pleti.
L'Oréal Paris dnes patrí medzi popredné kozmetické značky predávané v každej drogérii a parfumérii. Značka je reprezentovaná celým radom ambasádorov a ambasadoriek, ktoré stelesňujú unikátny pohľad na krásu zosobnnenú v legendárnom hesle "Pretože vy za to stojíte". Nájdete medzi nimi napríklad krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes alebo Gong Li. L'Oréal Paris predáva celosvetovo 50 produktov každú sekundu a vďaka svojim výskumným laboratóriám ponúka širokú škálu produktov pre mužov aj ženy zo všetkých kontinentov, či už sa jedná o make-up, pleťovú starostlivosť, starostlivosť o vlasy, stylingové produkty, farby na vlasy či kozmetiku pre mužov. Svetový úspech produktových radov ako sú rúže Color Riche, pleťové krémy Revitalift alebo kozmetika pre mužov Men Expert Hydra Energetic je výsledkom unikátnej expertízy značky, ktorú jej dodávajú tí najlepší odborníci, či už sa jedná o Christopha Robina, popredného odborníka na farbenie vlasov, Stéphane Lanciena , ktorý sa špecializuje na vlasovú starostlivosť, či svetovú špičku v oblasti make-upu, Val Garland.