Prečo práve L'Oréal Paris Revitalift Filler HA vyplňující denní krém proti stárnutí 50 ml?

Dermo Exp.Revitalift FILLER vypĺňa vrásky. Denný krém proti starnutiu, vypĺňa vrásky a navracia pleti plnosť. Deň po dni je pleť plnšia, remodelovaná pre viditeľne mladší vzhľad. Vhodný pre každý typ pleti vrátane citlivej. Vhodný pre vek 50-60.Aktívne látky
  • Najväčšia koncentrácia kyseliny hyalurónovej v kréme pre obnovu hutnosti pleti a vyplnenie vrások.

  • Fibroxyl - rastlinný výťažok, ktorý pleti postupne navracia plnosť a omladzuje rysy tváre.Výsledky:
  • po 4 hodinách - štruktúra pleti je pevnejšia (+ 14%) a posilnená (+ 25%). Pokožka je hydratovaná

  • po 4 týždňoch - nameraná výrazná redukcia vrások na čele (-16%) a vejáriky okolo očí (-11%). Pleť je plnšia a jej hutnosť je viditeľne obnovená.Použitie: nanášajte krém každé ráno na čistú pleť.
L'Oréal Paris dnes patrí medzi popredné kozmetické značky predávané v každej drogérii a parfumérii. Značka je reprezentovaná celým radom ambasádorov a ambasadoriek, ktoré stelesňujú unikátny pohľad na krásu zosobnnenú v legendárnom hesle "Pretože vy za to stojíte". Nájdete medzi nimi napríklad krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes alebo Gong Li. L'Oréal Paris predáva celosvetovo 50 produktov každú sekundu a vďaka svojim výskumným laboratóriám ponúka širokú škálu produktov pre mužov aj ženy zo všetkých kontinentov, či už sa jedná o make-up, pleťovú starostlivosť, starostlivosť o vlasy, stylingové produkty, farby na vlasy či kozmetiku pre mužov. Svetový úspech produktových radov ako sú rúže Color Riche, pleťové krémy Revitalift alebo kozmetika pre mužov Men Expert Hydra Energetic je výsledkom unikátnej expertízy značky, ktorú jej dodávajú tí najlepší odborníci, či už sa jedná o Christopha Robina, popredného odborníka na farbenie vlasov, Stéphane Lanciena , ktorý sa špecializuje na vlasovú starostlivosť, či svetovú špičku v oblasti make-upu, Val Garland.