OPI Rapidry Nail Polish Dryer je pomocníkom, ktorý vám pomôže s perfektným nalakovaním nechtov. Pomôže vám, aby vaše čerstvo nalakované nechty rýchlejšie uschli a vďaka tomu sa nepoškriabali. Pri domácej manikúre vám ušetrí cenný čas a vašim nechtom dodá krásny lesk a odolnosť. Budú vyzerať ako od profesionála.

Jedinečné vlastnosti:

  • Urýchľuje schnutie nechtového laku,
  • zvyšuje odolnosť proti poškriabaniu,
  • predlžuje trvanlivosť laku,
  • dodáva lesk.

Ako použiť OPI Rapidry Nail Polish Dryer 55 ml?

Po nanesení laku na nechty počkajte chvíľu, aby trochu zaschol, a potom zo vzdialenosti cca 15 cm na nechty nastriekajte OPI Rapidry Nail Polish Dryer. Lak na nich rýchlo uschne a bude odolnejší.

Zloženie OPI Rapidry Nail Polish Dryer 55 ml:

Acetone, Aqua/Water/Eau, Glycerín, Polysorbate 20, Panthenol

Oživte svoje rituály krásy s luxusnou kozmetikou a starostlivosťou od kultovej americkej značky OPI. Vo svetovom kozmetickom priemysle pôsobí viac ako 30 rokov a svojim profesionálnym a inovatívnym postojom a technológiami spôsobila priamo revolúciu na trhu v starostlivosti o nechty a pokožku. V súčasnej dobe je predávaná vo viac ako 100 krajinách sveta a je veľmi obľúbená medzi celebritami ako napríklad Serena Williams, Gwen Stefani alebo Mariah Carey. Navyše produkty OPI nie sú testované na zvieratách. Rozmaznávajte sa s láskou a objavte svet luxusu.