Prečo práve Redken Acidic pH Sealer 250 ml?
Dodajte svojim vlasom silu a intenzívnu regeneráciu s luxusnou starostlivosťou Redken Acidic pH Sealer, ktorá je špeciálne navrhnutá na obnovu a posilnenie často namáhaných, poškodených a oslabených vlasov.

Salónna kúra Redken Acidic pH Sealer na profesionálne použitie viditeľne znižuje poškodenie povrchu vlasu, pomáha obnoviť rovnováhu pH vo vlasoch, utesňuje kutikulu a dodáva vlasom žiarivý lesk.

Táto profesionálna kúra Redken Acidic pH Sealer je súčasťou výkonného systému Acidic Bonding Concentrate System, ktorý dodáva vlasom intenzívnu hydratáciu a regeneráciu, spevňuje oslabené vlasy a chráni ich pred poškodením. Zároveň posilňuje oslabené väzby vo vnútri vlasov, zlepšuje ich štruktúru a pevnosť, zaceľuje rozstrapkané končeky a znižuje lámavosť vlasov až o 56%.

Pri pravidelnom používaní produktov radu Redken Acidic Bonding Concentrate získajú vaše vlasy dlhodobú ochranu proti poškodeniu vlasov, maximálne hladký a žiarivý vzhľad s pôsobivo zdravým dojmom. Vhodné pre všetky typy vlasov vrátane farbených alebo zosvetlených.

Acidic Bonding Concentrate System: Jeden z najkoncentrovanejších komplexov značky Redken, ktorý posilňuje štruktúru poškodeného a často namáhaného vlasového vlákna, dodáva vlasom hĺbkovú regeneráciu a ochranu. Vlasy zanecháva plné sily, zvyšuje ich pružnosť, pevnosť a dodáva zdravo vyzerajúci vzhľad.

Kyslé pH: Ultra nízke pH 3.0-4.0 pomáha utesniť vlasovú kutikulu, čím uchová priaznivé účinky predchádzajúceho ošetrenia vlasov a dodáva okamžitý lesk.

Profesionálna kúra na obnovu pH vo vlasoch Redken Acidic pH Sealer je určená iba na profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.
Jedinečné vlastnosti:
 • Poskytuje vlasom intenzívnu regeneráciu a výživu,
 • obnovuje optimálne pH vo vlasoch,
 • viditeľne redukuje poškodenie vlasovej kutikuly,
 • zvyšuje pevnosť a pružnosť,
 • znižuje lámavosť a rozstrapkané končeky vlasov,
 • chráni farbu vlasov pred vyblednutím a vymývaním,
 • pomáha vlasy udržať silné a zdravé,
 • vhodný pre poškodené a oslabené vlasy,
 • určené iba na profesionálne použitie.
Odporúčame
Ako použiť Redken Acidic pH Sealer 250 ml?
Profesionálnu kúru Redken Acidic pH Sealer aplikujte na vlasy po ošetrení vlasov koncentrátmi Redken Acidic Protein Amino Concentrate a Redken Acidic Moisture Concentrate. Po aplikácii tohto ošetrenia nastriekajte kúru do vlhkých vlasov po celej ich dĺžke, približne 10 až 15 pumpičiek a zľahka do vlasov votrite. Nechajte pôsobiť 1 minútu, dôkladne vlasy opláchnite a pokračujte v ich úprave obvyklým spôsobom.

Ako postupovať pri aplikácii:

 • Najskôr vykonajte diagnózu vlasov, či váš klient potrebuje doplniť proteín alebo vlhkosť.
 • Acidic Moisture: Vhodný pre suché vlasy, ktoré potrebujú doplniť vlhkosť.
 • Acidic Protein: Vhodný pre poškodené vlasy, ktoré potrebujú silu.
 • Najskôr umyte vlasy šampónom, zľahka ich vysušte uterákom a potom pokračujte v aplikácii koncentrátov. Množstvo upravte v závislosti od dĺžky a hustoty vlasov.
 • Pokiaľ koncentrát Redken Acidic Moisture Concentrate aplikujete samostatne naneste na vlasy až 15 ml (1 dávka = 5 ml)
 • Ak koncentráty kombinujete celkové množstvo zmesi by nemalo prehásnuť 15 ml.
 • Nechajte pôsobiť 5 minút. Neoplachujte a následne použite starostlivosť Redken Acidic pH Sealer.
 • Kúru naneste na vlasy po celej ich dĺžke, 10 až 15 pumpičiek, nechajte pôsobiť 1 minútu a dôkladne opláchnite.
 • V prípade zasiahnutia očí ich okamžite vypláchnite vodou.
 • Len na profesionálne použitie.
PRO TIP:
Pre maximálny účinok používajte pri umývaní vlasov kompletný rad produktov Acidic Bonding Concentrate.

Výsledky testov preukazujú, že používanie uceleného radu Acidic Bonding Concentrate viditeľne znižuje rozstrapkanosť končekov až o 82 % a vlasy sa stávajú až 11× hladšie.
Zloženie Redken Acidic pH Sealer 250 ml
Aqua (Water, Eau) – PPG-5-Ceteth-20 – Citric Acid – Oleth-10 – Phenoxyethanol – Parfum (Fragrance) – Lecithin – Sodium Citrate – Polyquaternium-11 – Benzoic Acid – Taurine – Disodium EDTA – Benzyl Alcohol – Linalool – Hexyl Cinnamal – Arginine – Hydrolyzed Soy Protein – Hydrolyzed Vegetable Protein – PG-Propyl Silanetriol – Potassium Sorbate
Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.