Regeneračná a hydratačná maska na vlasy KJMN Aloe Moisture Repair Shine je vynikajúcim vlasovým produktom, ktorý poskytuje hĺbkovú regeneráciu a hydratáciu suchým a poškodeným vlasom vďaka obsahu Aloe Vera. Unikátne zloženie tejto vlasovej masky účinne obnovuje štruktúru vlasov, dodáva im lesk a zabraňuje lámavosti. Navracia vlasom vitalitu, ľahko sa nanáša a jemne vonia. Zároveň poskytuje upokojujúci pocit pokožke hlavy. Ideálna voľba.

Jedinečné vlastnosti:

  • Intenzívna hydratácia a regenerácia,
  • s obsahom Aloe Vera,
  • dodáva vlasom vitalitu,
  • zvlhčuje a vyživuje suché a rozstrapkané končeky,
  • stimuluje rast
  • dodáva lesklé,
  • uľahčuje rozčesávanie.

Ako použiť Kallos KJMN Aloe Moisture Repair Shine Hair Mask 1000 ml?

Vlasovú masku Kallos KJMN Aloe Moisture Repair Shine naneste v dostatočnom množstve do umytých a uterákom vysušených vlasov a nechajte 5 minút pôsobiť. Po uplynutí doby dôkladne opláchnite.

Zloženie Kallos KJMN Aloe Moisture Repair Shine Hair Mask 1000 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Parfém, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.