Spoznajte regeneračnú silu kaviáru, ktorú ukrýva revitalizačná vlasová maska ??Kallos KJMN Caviar. Táto maska ??vďaka obsahu kaviárového extraktu a vybraných zložiek vaše vlasy posilní a intenzívne regeneruje. Preniká hlboko do vlasovej štruktúry, obnovuje vitalitu a zanecháva vlasy krásne hodvábne a lesklé. Táto maska ??efektívne redukuje poškodenie spôsobené stylingom a chemickým ošetrením, zatiaľ čo bohatá textúra sa ľahko nanáša a rýchlo pôsobí. Vaše vlasy budú po použití Kallos Kjmn Caviar Restorative Hair Mask silné, hydratované a zdravo vyzerajúce.

Jedinečné vlastnosti:

  • Obsah kaviárového extraktu,
  • hĺbková regenerácia a posilnenie vlasov,
  • obnova vitality vlasovej štruktúry,
  • ochrana pred poškodením,
  • hodvábne, lesklé a ľahko sa rozčesávajúce vlasy.

Ako použiť Kallos KJMN Caviar Restorative Hair Mask 1000 ml?

Vlasovú revitalizačnú masku Kallos KJMN Caviar naneste v dostatočnom množstve na umyté a uterákom vysušené vlasy. Po 5 minútach pôsobenia dôkladne opláchnite.

Zloženie Kallos KJMN Caviar Restorative Hair Mask 1000 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Caviar Extract, Parfém, Citric Acid, Cyclopentasiloxa Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.