Maska Kallos Cosmetics Fig hlboko vyživuje a regeneruje slabé a poškodené vlasy. Oslabeným vlasom navracia silu, lesk a zdravý vzhľad. Extrakt z fíg oživuje vlasy a zabraňuje štiepeniu a lámaniu vlasov. Vaše vlasy získajú opäť silu, pružnosť a zdravý vzhľad.

Jedinečné vlastnosti:

  • Maska pre slabé vlasy,
  • posilňuje ich,
  • zamedzuje ich lámaniu a štiepeniu končekov.

Ako použiť Kallos KJMN Fig Booster Hair Mask 1000 ml?

Aplikujte na umyté vlasy. Nechajte pôsobiť 5-10 minút a potom dôkladne opláchnite.

Zloženie Kallos KJMN Fig Booster Hair Mask 1000 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Aminopropyl Dimethicone, Isohexadecane, Parfém, Ficus Carica Fruit Extract, Citric Acid, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.