Vlasová maska Kallos KJMN Blueberry vďaka vysokej koncentrácii antioxidantov, minerálov a vitamínov okamžite revitalizuje suché, poškodené a chemicky ošetrené vlasy. Aktívna zložka čistého avokádového oleja vlasy a pokožku hlavy hĺbkovo vyživuje a dodáva im zdravý vzhľad, pružnosť a lesk.

Jedinečné vlastnosti:

  • Obsahuje extrakt z čučoriedok s antioxidantmi na ochranu,
  • regeneruje hĺbkovo a posilňuje vlasy,
  • zlepšuje lesk a vitalitu vlasov,
  • uľahčuje úpravu a rozčesávanie vlasov,
  • prináša osviežujúcu vôňu čučoriedok pre luxusný zážitok.

Ako použiť Kallos KJMN Blueberry Revitalizing Hair Mask 1000 ml?

Vlasovú masku Kallos KJMN Blueberry Revitalizing naneste v dostatočnom množstve na umyté a uterákom vysušené vlasy. Po 5 minútach pôsobenia dôkladne opláchnite.

Zloženie Kallos KJMN Blueberry Revitalizing Hair Mask 1000 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Persea Gratissima Oil, Parfém, Vaccinium Myrtillus Extract, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylén Glycol, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate dium Starch, Octenylsuccinate Silica, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.