Zaistite svojim vlasom nielen hĺbkovú regeneráciu, ale zároveň podporte ich zdravý rast. Maska Kallos KJMN Honey obohatená o medový extrakt zanecháva vlasové vlákno hydratované a žiarivo lesklé. Stačí len 5 minút a vaše vlasy budú vyzerať viditeľne zdravšie.

Jedinečné vlastnosti:

  • efektívne regeneruje vlasy,
  • obnovuje prirodzenú štruktúru vlasových vlákien,
  • vyživuje a chráni,
  • dodáva lesk a hebkosť,
  • uľahčuje rozčesávanie.

Ako použiť Kallos Kjmn Honey Repairing Shampoo With Pure Honey Extract 1000 ml?

Naneste masku na umyté vlasy, nechajte ju niekoľko minút pôsobiť a nakoniec dôkladne opláchnite.

Zloženie Kallos Kjmn Honey Repairing Hair Mask With Pure Honey Extract 1000 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Mel Extract, Aminopropyl Dimethicone, Isohexadecane, Perfume, Citric Acid, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.