Kallos KJMN Coconut Nutritive – Hair Strengthening Mask With Coconut Oil je vysoko účinnou maskou na posilnenie vlasov s kokosovým olejom, ktorá sa pýši vynikajúcimi hydratačnými a vyživujúcimi vlastnosťami. Táto maska ??je vhodná na podporu zdravého rastu vlasov, pretože účinne znižuje riziko lámania a poškodenia vlasov. Vďaka svojej schopnosti stabilizovať oslabené časti vlasového stvolu dokáže predísť lámaniu a vypadávaniu vlasov. Bohaté zloženie tejto vlasovej masky zanecháva vaše vlasy plné objemu, mäkké, lesklé a žiarivo zdravé.

Jedinečné vlastnosti:

  • Intenzívna starostlivosť o vlasy s kokosovým olejom,
  • posilňuje vlasy od korienkov po končeky,
  • redukuje lámanie a podporuje rast vlasov,
  • zaisťuje lesk, mäkkosť a zdravý vzhľad vlasov.

Ako použiť Kallos KJMN Coconut Nutritive – Hair Strengthening Mask With Coconut Oil 1000 ml?

Vlasovú masku Kallos KJMN Coconut naneste v dostatočnom množstve na umyté a uterákom vysušené vlasy. Po 5 minútach pôsobenia dôkladne opláchnite.

Zloženie Kallos KJMN Coconut Nutritive – Hair Strengthening Mask With Coconut Oil 1000 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Aminopropyl Dimethicone, Isohexadecane, Parfém, Citric Acid, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.