Dajte zbohom suchým a krehkým vlasom náchylným na poškodenie. Maska s keratínom Kallos KJMN dodá vlasom hodvábnu jemnosť a poddajnosť a navyše sa stará o vlasovú pokožku. Vyskúšajte univerzálnu starostlivosť pre každý typ vlasov od preslávenej maďarskej značky vlasovej a telovej kozmetiky.

Jedinečné vlastnosti:

  • regeneruje suché, poškodené a chemicky ošetrené vlasy
  • zanecháva vlasy hodvábne jemné
  • napomáha ľahšej úprave vlasov
  • dodáva lesk

Ako použiť Kallos KJMN Keratín Hair Mask With Keratín And Milk Proteín 1000 ml?

Naneste na umyté, uterákom vysušené vlasy. Po 5 minútach dôkladne opláchnite.

Zloženie Kallos KJMN Keratín Hair Mask With Keratín And Milk Proteín 1000 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Milk Protein, Hydrolyzed Keratín, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisot

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.