Kallos Lab 35 Curl Mania Conditioner jemný, vyživujúci kondicionér pre vlnité vlasy, ktorý im dodá potrebnú hydratáciu vďaka výťažkom z bambusu a olivovému oleju. Po použití kondicionéra budú vaše vlasy pružné, vyživené a plné objemu.

Výťažky z bambusu - posilňujú vlasy

Olivový olej – dodá vlasom hydratáciu, má termoochranné účinky, zároveň sa skvele stará o vlasy aj v zimných mesiacoch, vlasy sú tak silnejšie, zdravšie a lesklejšie

Jedinečné vlastnosti:

  • Pre vlnité vlasy,
  • hydratuje vlasy,
  • výťažky z bambusu,
  • olivový extrakt,
  • dodáva vlasom objem.

Ako použiť Kallos Lab 35 Curl Mania Conditioner 250 ml?

Na šampónom umyté vlasy, ideálne z rovnakého radu, aplikujte primerané množstvo kondicionéra Kallos Lab 35 Curl Mania Conditioner a nechajte pôsobiť, následne potom dôkladne opláchnite.

Zloženie Kallos Lab 35 Curl Mania Conditioner 250 ml

Aqua, Cetearyl Alcohol, Polyurethane-14 Amp-Acrylates Copolymer, Cetrimonium Chloride, Parfém, Bambusa Vulgaris, Olea Europaea Oil, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Niacinamide, Calcium Pantothenate xine Hci, Maltrodextrín, Sodium Starch, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Limonene.

Za zloženie produktu zodpovedá výrobca. Aktuálne zloženie produktu nájdete na jeho obale.

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.