Kallos Lab 35 Signature Hair Conditioner je kondicionér na poškodené vlasy, ktorý dodá vlasom potrebnú hydratáciu a regeneráciu. Vďaka unikátnej formule Keratrix, olivovému a kokosovému oleju sa stará o vlasy a zabraňuje ich štiepeniu. Po jeho použití sú vlasy potom vyživené, lesklé a ľahko sa rozčesávajú.

Olivový olej – obsahuje mastne kyseliny, vďaka ktorým sú vlasy hebké a lesklé

Kokosový olej – je skvelým pomocníkom na rozstrapkané končeky, pomáha zbavovať sa lupín, hydratuje a vyživuje vlasy

Jedinečné vlastnosti:

  • Na poškodené vlasy,
  • hydratuje a regeneruje,
  • obsahuje jedinečnú formulu Keratrix,
  • zabraňuje štiepeniu vlasov,
  • dodá vlasom lesk,
  • ľahké rozčesanie vlasov.

Ako použiť Kallos Lab 35 Signature Hair Conditioner 500 ml?

Primerané množstvo Kallos Lab 35 Signature Hair Conditioner aplikujte na šampónom umyté vlasy, nechajte chvíľu pôsobiť, a potom opláchnite.

Zloženie Kallos Lab 35 Signature Hair Conditioner 500 ml

Aqua, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Hydrogenated Polyizobutén, Glycerín, Propylén Glycol, Cetrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Olea Europaea Oil, Cocos Nucifero Oil, Aminopropyl Dimethicone1, Parfum deceth-11, Butyloctanol, Undeceth-5, Citric Acid, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, Zea Mays Starch, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-7, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.