Sprej na finálnu úpravu vlasov Kallos Lab 35 Finishing Spray je skvelým pomocníkom pre fixáciu účesu. Tento produkt poskytne vašim vlasom dlhotrvajúcu pružnosť a stredne silnú fixáciu. Obsahuje špeciálne účinné látky, vďaka ktorým sú vlasy lesklé a ľahko sa upravujú. Inovatívne zloženie Keratrix vytvára na vlasoch ochranný film.

Jedinečné vlastnosti:

  • Na finálnu úpravu vlasov,
  • stredne silná fixácia,
  • špeciálne účinné látky,
  • dodá vlasom lesk,
  • inovatívne zloženie Keratrix.

Ako použiť Kallos Lab 35 Finishing Spray 300 ml?

Kallos Lab 35 Finishing Spray aplikujte zo vzdialenosti 20 cm na mokré alebo suché vlasy a vytvarujte. Pri aplikácii priamo ku korienkom docielite väčší objem vlasov.

Zloženie Kallos Lab 35 Finishing Spray 300 ml

Alcohol, Octylacrylamide / Acrylates / Butylaminoetyl Methacrylate Copolymer, PEG-12 Dimethicone, Parfém, Aminometyl Propanol, Panthenol, Glycerín, Aqua, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, Zea Mays Starch,

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.