Kallos Lab 35 Protecting Serum je regeneračné sérum na rozstrapkané končeky, ktoré vďaka inovatívnemu zloženiu Keratrix obalí vlasy lesklým, ochranným filmom a napraví rozstrapkané končeky. Po jeho aplikácii sa okamžite vstrebe a nezanecháva na vlasoch mastný film.

Jedinečné vlastnosti:

  • Na rozstrapkané končeky,
  • inovatívne zloženie Keratrix,
  • dodá vlasom lesk,
  • poskytne vlasom ochranný film,
  • po aplikácii nezanecháva mastný film.

Ako použiť Kallos Lab 35 Protecting Serum 50 ml?

Do končekov vlasov vmasírujte 2-3 dávky Kallos Lab 35 Protecting Serum a neoplachujte.

Zloženie Kallos Kallos Lab 35 Indulging Nourishing Hair Oil 50 ml

Aqua, Glycerín, Propylén Glycol, Panthenol, PEG-12 Dimethicone, Polyquaternium-7, Hydroxyetyl ??Cellulóza, PPG-26 Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfém, Silicone quaternium-16, Unde Butyloctanol, Undeceth-5, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Zea Mays Starch, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.