Kallos Lab 35 Curl Mania Styling Spray stylingový sprej pre vlnité vlasy, ktorý dodá vlasom dokonalú hydratáciu a zároveň styling. Posilňuje vlasovú štruktúru a účinne vlasy vyživí. Podčiarkne tak prirodzenú krásu vlnitých a kučeravých vlasov, zároveň ich pekne prevonia a zanechá ich upravené.

Výťažky z bambusu - posilňujú vlasy

Olivový olej – dodá vlasom hydratáciu, má termoochranné účinky, zároveň sa skvele stará o vlasy aj v zimných mesiacoch, vlasy sú tak silnejšie, zdravšie a lesklejšie

Jedinečné vlastnosti:

  • Pre vlnité vlasy,
  • hydratuje vlasy,
  • výťažky z bambusu,
  • olivový extrakt,
  • definuje štruktúru vlasov,
  • posilňuje vlasy,
  • bezoplachový sprej.

Ako použiť Kallos Lab 35 Curl Mania Styling Spray 150 ml?

Sprej nastriekajte Kallos Lab 35 Curl Mania Styling Spray nastriekajte do vlhkých, uterákom vysušených vlasov a upravte.

Zloženie Kallos Lab 35 Curl Mania Styling Spray 150 ml

Aqua, Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Polyurethane-14 AMP-Acrylates Copolymer, Glycerín, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate SE, Aminopropyl Dimethicone , Cetrimonium Chloride , Parfum, Bambusa Vulgaris thenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCI, Maltrodextrín, Sodium Starch, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Phenoxyethanol, Limonene.

Za zloženie produktu zodpovedá výrobca. Aktuálne zloženie produktu nájdete na jeho obale.

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.