Kallos Lab 35 Duo-Phase Detangling Conditioner Spray je dvojfázový bezoplachový kondicionér v spreji, vďaka zloženiu ktorého budú vaše vlasy hydratované, vyživené, posilnené a končeky sú chránené pred poškodením. Obsahuje hodvábny proteín, keratín a provitamín B5. Po použití sú vlasy lesklé a zdravé. Oproti väčšine bezoplachových kondicionérov nezanecháva dojem mastných vlasov.

Proteín – regeneruje lámavé vlasy a dodá im hebkosť

Keratín - zlepšuje kvalitu, a predovšetkým štruktúru vlasov, dodá im silu a pružnosť

Jedinečné vlastnosti:

  • Bezoplachový kondicionér,
  • hydratuje vlasy,
  • vyživuje vlasy,
  • chráni vlasy pred poškodením,
  • zanecháva vlasy lesklé a zdravé.

Ako použiť Kallos Lab 35 Duo-Phase Detangling Conditioner Spray 500 ml?

Pred použitím Kallos Lab 35 Duo-Phase Detangling Conditioner Spray najprv pretrepte, a potom nastriekajte do uterákom vysušených vlasov a pokračujte v úprave vlasov, tak ako ste zvyknutí.

Zloženie Kallos Lab 35 Duo-Phase Detangling Conditioner Spray 500 ml

Aqua, Cyclomethicone, Cyclopentasiloxane, Parfum, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, PPG-26 Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Silicone quaternium-16, Undeceth-11, Butyloctanol, Sericin, Undeceth-5, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxín HCI, Maltrodextrín Sodium Starch, 2-Bromo-2-Nitropropán-1, 3-Diol, CI 42090, CI 19140.

Za zloženie produktu zodpovedá výrobca. Aktuálne zloženie produktu nájdete na jeho obale.

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.