Prečo práve Kiepe Professional Active Carbon Fibre Serie 501?

Kvalitný profesionálny hrebeň Kiepe Professional Active Carbon Fibre Serie 501 vám pomôže vykúzliť krásny účes. Tento antistatický karbónový tupírovací hrebeň s kovovou ihlou o rozmere 236 × 27 mm eliminuje vo vlasoch statickú elektrinu. KIEPE hrebeň je vystužený aktívnymi uhlíkovými vláknami, vďaka ktorým je vysoko odolný. Zároveň je ľahký a odolný voči vysokým teplotám (až do 230 ° C) aj chemikáliám. KIEPE Active Carbon Fibre je ionizovaný, antibakteriálny a jeho zaoblené zuby sú šetrné k pokožke hlavy aj k samotným vlasom. Ocenia ho profesionáli aj vy doma.

Jedinečné vlastnosti:

  • Kvalitný a vysoko odolný materiál,
  • ľahký,
  • antistatické účinky,
  • odolný voči vysokým teplotám a chemikáliám,
  • šetrný k pokožke hlavy aj k samotným vlasom,
  • ionizovaný a antibakteriálny,
  • s kovovou ihlou.

Ako použiť Kiepe Professional Active Carbon Fibre Serie 501?

Vezmite malý prameň vlasov a držte ho od hlavy. Prameň dvakrát prečešte tupírovacím hrebeňom Kiepe Professional Active Carbon Fibre Serie 501 proti smeru rastu vlasov a potom jedenkrát v smere rastu. Použite túto techniku ??na každý prameň, kde chcete zväčšiť objem.

Profesionálna značka KIEPE Professional sa zrodila v 60. rokoch 20.storočia v talianskej Lombardii, a ponúka široký sortiment kaderníckych nástrojov, ktoré sú oceňované ako jedny z najlepších na celom svete. Na začiatku sa firma sústredila predovšetkým na výrobu profesionálnych britiev a nožníc na vlasy, neskôr sa zamerala na výrobu širokého sortimentu kaderníckych potrieb, ako sú zastrihávača a strojčeky na vlasy, žehličky a kulmy, alebo sušiče vlasov. V roku 2010 značka KIEPE Professional získala od regiónu Lombardia uznanie za svoje schopnosti vytvárať jedinečné nástroje svojho druhu a vďaka technológii, ktorú využíva na ich výrobu.