Prečo práve Kiepe Professional Eco-line Brush 545?

Profesionálny antistatický hrebeň na strihanie vlasov Kiepe Professional Eco-line Brush 545 vám doprajte perfektný účes počas chvíľky. Hrebeň je skvelým pomocníkom pri strihaní vlasov, kedy zaistí dokonale rovný a symetrický strih. Navyše dopomôže k uhladenému účesu a zanechá vlasy prirodzene lesklé a hebké. Vďaka dvom typom zubov je možné hrebeň využiť viacerými spôsobmi.

Rozmer: 21,6 cm x 4,5 cm

Jedinečné vlastnosti:

  • Dva typ zubov – s minimálnymi medzerami, s väčšími medzerami,
  • dodáva vlasom prirodzený objem, lesk a hebkosť,
  • ľahko kĺže po vlasoch,
  • oddeľuje jednotlivé pramienky vlasov,
  • zaisťuje symetrický strih.

Ako použiť Kiepe Professional Eco-line Brush 545?

Hrebeň používajte na rozčesanie vlasov a tvorbu prirodzeného objemu či na oddelenie pramienkov a presnému stanoveniu línie cestičky vo vlasoch. Hrebeň skvele poslúži aj ako pomocník pri strihaní vlasov a na uhladenie účesu.

Profesionálna značka KIEPE Professional sa zrodila v 60. rokoch 20.storočia v talianskej Lombardii, a ponúka široký sortiment kaderníckych nástrojov, ktoré sú oceňované ako jedny z najlepších na celom svete. Na začiatku sa firma sústredila predovšetkým na výrobu profesionálnych britiev a nožníc na vlasy, neskôr sa zamerala na výrobu širokého sortimentu kaderníckych potrieb, ako sú zastrihávača a strojčeky na vlasy, žehličky a kulmy, alebo sušiče vlasov. V roku 2010 značka KIEPE Professional získala od regiónu Lombardia uznanie za svoje schopnosti vytvárať jedinečné nástroje svojho druhu a vďaka technológii, ktorú využíva na ich výrobu.