Prečo práve Kiepe Professional Active Carbon Fibre Serie 503?

Kvalitný profesionálny hrebeň Kiepe Professional Active Carbon Fibre Serie 503 vám pomôže vykúzliť krásny účes, ktorý má objem. Tento antistatický karbónový tupírovací hrebeň s ihlou o rozmere 207 × 27 mm eliminuje vo vlasoch statickú elektrinu. KIEPE hrebeň je vystužený aktívnymi uhlíkovými vláknami, vďaka ktorým je vysoko odolný. Zároveň je ľahký a odolný voči vysokým teplotám (až do 230 ° C) aj chemikáliám. KIEPE Active Carbon Fibre je ionizovaný, antibakteriálny a jeho zaoblené zuby sú šetrné k pokožke hlavy aj k samotným vlasom. Ocenia ho profesionáli aj vy doma.

Jedinečné vlastnosti:

  • Kvalitný a vysoko odolný materiál,
  • ľahký,
  • antistatické účinky,
  • odolný voči vysokým teplotám a chemikáliám,
  • šetrný k pokožke hlavy aj k samotným vlasom,
  • ionizovaný a antibakteriálny,
  • s ihlou.

Ako použiť Kiepe Professional Active Carbon Fibre Serie 503?

Vezmite malý prameň vlasov a držte ho od hlavy. Prameň dvakrát prečešte tupírovacím hrebeňom Kiepe Professional Active Carbon Fibre Serie 503 proti smeru rastu vlasov a potom jedenkrát v smere rastu. Použite túto techniku ??na každý prameň, kde chcete zväčšiť objem.

Profesionálna značka KIEPE Professional sa zrodila v 60. rokoch 20.storočia v talianskej Lombardii, a ponúka široký sortiment kaderníckych nástrojov, ktoré sú oceňované ako jedny z najlepších na celom svete. Na začiatku sa firma sústredila predovšetkým na výrobu profesionálnych britiev a nožníc na vlasy, neskôr sa zamerala na výrobu širokého sortimentu kaderníckych potrieb, ako sú zastrihávača a strojčeky na vlasy, žehličky a kulmy, alebo sušiče vlasov. V roku 2010 značka KIEPE Professional získala od regiónu Lombardia uznanie za svoje schopnosti vytvárať jedinečné nástroje svojho druhu a vďaka technológii, ktorú využíva na ich výrobu.