Prečo práve Kiepe Professional Eco-line Brush 535?

Túžite po hrebeni, ktorý vám pomôže k perfektnému objemu a vie aj niečo navyše? Objavte kúzlo hrebeňa na vlasy značky Kiepe Professional Eco-line Brush 535 a doprajte si perfektný účes behom chvíľky aj z pohodlia vášho domova. Jeden koniec hrebeňa slúži na oddeľovanie jednotlivých pramienkov a stanovovanie presnej línie cestičky. Oproti tomu druhý koniec hrebeňa, kde sú husto usporiadané jednotlivé zuby vedľa seba, dokáže pomocou správnych pohybov dodať vlasom maximálny objem.

Rozmer: 180 × 24 mm

Jedinečné vlastnosti:

  • Dva typy zubov – s minimálnymi medzerami, s väčšími medzerami,
  • dodáva vlasom prirodzený objem, lesk a hebkosť,
  • ľahko kĺže po vlasoch,
  • oddeľuje jednotlivé pramienky vlasov,
  • dopomôže k vytvoreniu perfektnej línie cestičky.

Ako použiť Kiepe Professional Eco-line Brush 535?

Hrebeň používajte na tvorbu prirodzeného objemu či na oddelenie pramienkov a presnému stanoveniu línie cestičky vo vlasoch.

Profesionálna značka KIEPE Professional sa zrodila v 60. rokoch 20.storočia v talianskej Lombardii, a ponúka široký sortiment kaderníckych nástrojov, ktoré sú oceňované ako jedny z najlepších na celom svete. Na začiatku sa firma sústredila predovšetkým na výrobu profesionálnych britiev a nožníc na vlasy, neskôr sa zamerala na výrobu širokého sortimentu kaderníckych potrieb, ako sú zastrihávača a strojčeky na vlasy, žehličky a kulmy, alebo sušiče vlasov. V roku 2010 značka KIEPE Professional získala od regiónu Lombardia uznanie za svoje schopnosti vytvárať jedinečné nástroje svojho druhu a vďaka technológii, ktorú využíva na ich výrobu.