Prečo práve Kiepe Professional Active Carbon Fibre Serie 507?

Kiepe Professional Active Carbon Fibre Serie 507 je profesionálny tupírovací hrebeň, ktorý spája špičkovú technológiu s moderným designom. Jeho telo je vyrobené z ľahkého, ale pevného uhlíkového vlákna, čo zaručuje extrémnu odolnosť a dlhú životnosť. Tento hrebeň o rozmere 195 x 27 mm vydrží vysoké teploty (až do 230°) a je odolný aj voči chemickým činidlám. Vďaka zaobleným zubom, antistatickej a antibakteriálnej úprave je šetrný k vlasom aj pokožke hlavy. Manipulácia s hrebeň Kiepe Professional Active Carbon Fibre Serie 507 je jednoduchá a pohodlná. Ocení ho profesionál aj vy doma.

Jedinečné vlastnosti:

  • Kvalitný a vysoko odolný materiál,
  • ľahký,
  • antistatické účinky,
  • odolný voči vysokým teplotám a chemikáliám,
  • šetrný k pokožke hlavy aj k samotným vlasom,
  • ionizovaný a antibakteriálny,
  • s vidlicou s piatimi zubami.

Ako použiť Kiepe Professional Active Carbon Fibre Serie 507?

Vezmite malý prameň vlasov a držte ho od hlavy. Prameň dvakrát prečešte tupírovacím hrebeňom Kiepe Professional Active Carbon Fibre Serie 507 proti smeru rastu vlasov a potom jedenkrát v smere rastu. Použite túto techniku ??na každý prameň, kde chcete zväčšiť objem.

Profesionálna značka KIEPE Professional sa zrodila v 60. rokoch 20.storočia v talianskej Lombardii, a ponúka široký sortiment kaderníckych nástrojov, ktoré sú oceňované ako jedny z najlepších na celom svete. Na začiatku sa firma sústredila predovšetkým na výrobu profesionálnych britiev a nožníc na vlasy, neskôr sa zamerala na výrobu širokého sortimentu kaderníckych potrieb, ako sú zastrihávača a strojčeky na vlasy, žehličky a kulmy, alebo sušiče vlasov. V roku 2010 značka KIEPE Professional získala od regiónu Lombardia uznanie za svoje schopnosti vytvárať jedinečné nástroje svojho druhu a vďaka technológii, ktorú využíva na ich výrobu.