Prečo práve Kiepe Professional Eco-line Brush 543?

Profesionálny hrebeň na strihanie vlasov Kiepe Professional Eco-line Brush 543 vám doprajte perfektný účes počas chvíľky. Jeden koniec hrebeňa slúži na oddeľovanie jednotlivých pramienkov a stanovovanie presnej línie cestičky. Oproti tomu druhý koniec hrebeňa, kde sú husto usporiadané jednotlivé zuby vedľa seba, dokáže pomocou správnych pohybov dodať vlasom maximálny objem a vlasy dokonale rozčeše. Hrebeň je navyše skvelým pomocníkom pri strihaní vlasov, kedy zaistí dokonale rovný a symetrický strih.

Rozmer: 224 mm x 29 mm

Jedinečné vlastnosti:

  • Dva typy zubov – s minimálnymi medzerami, s väčšími medzerami,
  • dodáva vlasom prirodzený objem, lesk a hebkosť,
  • ľahko kĺže po vlasoch
  • oddeľuje jednotlivé pramienky vlasov,
  • zaisťuje symetrický strih

Ako použiť Kiepe Professional Eco-line Brush 543?

Hrebeň používajte na rozčesanie vlasov a tvorbu prirodzeného objemu či na oddelenie pramienkov a presnému stanoveniu línie cestičky vo vlasoch. Hrebeň skvele poslúži aj ako pomocník pri strihaní vlasov.

Profesionálna značka KIEPE Professional sa zrodila v 60. rokoch 20.storočia v talianskej Lombardii, a ponúka široký sortiment kaderníckych nástrojov, ktoré sú oceňované ako jedny z najlepších na celom svete. Na začiatku sa firma sústredila predovšetkým na výrobu profesionálnych britiev a nožníc na vlasy, neskôr sa zamerala na výrobu širokého sortimentu kaderníckych potrieb, ako sú zastrihávača a strojčeky na vlasy, žehličky a kulmy, alebo sušiče vlasov. V roku 2010 značka KIEPE Professional získala od regiónu Lombardia uznanie za svoje schopnosti vytvárať jedinečné nástroje svojho druhu a vďaka technológii, ktorú využíva na ich výrobu.