Prečo práve Kiepe Professional Eco-line Brush 563?

Túžite po neuveriteľnom objeme vlasov, ktorý dosiahnete aj z pohodlia domova? Profesionálny hrebeň s umelou špičkou Kiepe Professional Eco-line Brush 563 vám vďaka svojim tupírovacím schopnostiam zaistí bohatý až neuveriteľný objem počas chvíľky. Koniec hrebeňa s umelou špičkou slúži predovšetkým na oddeľovanie pramienkov a vytvorenie rovnej cestičky. Hrebeň je tiež skvelým pomocníkom pri akýchkoľvek kaderníckych úkonoch, ktoré vyžadujú presnosť a precíznosť.

Rozmer: 215 mm x 24 mm

Jedinečné vlastnosti:

  • Tupíruje vlasy,
  • dodáva vlasom prirodzený objem,
  • ľahko kĺže po vlasoch,
  • oddeľuje jednotlivé pramienky vlasov,
  • precízne a presne vytvorenie akýkoľvek účes

Ako použiť Kiepe Professional Eco-line Brush 563?

Najprv vezmite malý prameň vlasov a držte ho od hlavy. Potom sčešte prameň vlasov zospodu dvakrát proti smeru ich rastu a následne prameň zhora vlasov jedenkrát sčešte v smere jeho rastu. Pokračujte tak na všetkých miestach, kde chcete vytvoriť bohatý objem.

Profesionálna značka KIEPE Professional sa zrodila v 60. rokoch 20.storočia v talianskej Lombardii, a ponúka široký sortiment kaderníckych nástrojov, ktoré sú oceňované ako jedny z najlepších na celom svete. Na začiatku sa firma sústredila predovšetkým na výrobu profesionálnych britiev a nožníc na vlasy, neskôr sa zamerala na výrobu širokého sortimentu kaderníckych potrieb, ako sú zastrihávača a strojčeky na vlasy, žehličky a kulmy, alebo sušiče vlasov. V roku 2010 značka KIEPE Professional získala od regiónu Lombardia uznanie za svoje schopnosti vytvárať jedinečné nástroje svojho druhu a vďaka technológii, ktorú využíva na ich výrobu.