Prečo práve L'Oréal Paris Revitalift 40+ Cream 50 ml?

Trápia vás vrásky nielen na tvári, ale aj na krku? Pleťový krém L'Oréal Paris Revitalift 40+ navracia pleti stratenú pevnosť, hydratáciu a viditeľne redukuje vrásky na tvári a na krku. Aj tie najhlbšie vrásky sú menej viditeľné.Pleťový krém má veľmi príjemnú konzistenciu, ktorá sa veľmi dobre vstrebáva, neupcháva póry a nezanecháva na pleti mastný pocit.Vlastnosti:
  • Redukuje vrásky,

  • navracia pevnosť a pružnosť,

  • spevňuje pokožku,

  • neupcháva póry,

  • dobre sa vstrebáva.Použitie:Nanášajte každý deň na vyčistenú pleť a jemne votrite na tvár a krk. Vyhnite sa oblasti okolo očí.


L'Oréal Paris dnes patrí medzi popredné kozmetické značky predávané v každej drogérii a parfumérii. Značka je reprezentovaná celým radom ambasádorov a ambasadoriek, ktoré stelesňujú unikátny pohľad na krásu zosobnnenú v legendárnom hesle "Pretože vy za to stojíte". Nájdete medzi nimi napríklad krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes alebo Gong Li. L'Oréal Paris predáva celosvetovo 50 produktov každú sekundu a vďaka svojim výskumným laboratóriám ponúka širokú škálu produktov pre mužov aj ženy zo všetkých kontinentov, či už sa jedná o make-up, pleťovú starostlivosť, starostlivosť o vlasy, stylingové produkty, farby na vlasy či kozmetiku pre mužov. Svetový úspech produktových radov ako sú rúže Color Riche, pleťové krémy Revitalift alebo kozmetika pre mužov Men Expert Hydra Energetic je výsledkom unikátnej expertízy značky, ktorú jej dodávajú tí najlepší odborníci, či už sa jedná o Christopha Robina, popredného odborníka na farbenie vlasov, Stéphane Lanciena , ktorý sa špecializuje na vlasovú starostlivosť, či svetovú špičku v oblasti make-upu, Val Garland.