Prečo práve Loreal Paris Revitalift oční krém 15 ml?

Luxusný očný krém L'Oréal Paris Revitalift zamedzí tvorbe vrások v oblasti očného okolia! Očný krém Revitalift spevňuje pleť a vyhladzuje vrásky. Špeciálna technológia Stimulfit účinne stimuluje 8 prírodných liftingových zložiek vo vrstvách pokožky, aby obnovila ich prirodzenú tvorbu a pomohla tak pokožke získať späť svoju pevnosť. Pre-Retinol A efektívne bojuje proti tvorbe vrások. Dodáva pleti pružnosť a intenzívnu hydratáciu. Už za 4 týždne pravidelného používania budú vrásky okolo očí významne zredukované, pleť bude viditeľne posilnená a rozjasnená. Vhodný pre ženy od 40 rokov. Vhodný pre všetky typy pleti.Účinky:
  • vyhladzuje vrásky okolo očí

  • posilňuje a spevňuje pleť

  • hydratačné účinky

  • dodáva pleti pružnosť

  • rozjasňuje pohľadZloženie:
  • Stimulfit - účinne stimuluje 8 prírodných liftingových zložiek vo vrstvách pokožky, navracia pleti pružnosť

  • Pre-Retinol A - efektívne bojuje proti tvorbe vrásokPoužitie: očný krém naneste na oblasť očného okolia každé ráno a večer.


L'Oréal Paris dnes patrí medzi popredné kozmetické značky predávané v každej drogérii a parfumérii. Značka je reprezentovaná celým radom ambasádorov a ambasadoriek, ktoré stelesňujú unikátny pohľad na krásu zosobnnenú v legendárnom hesle "Pretože vy za to stojíte". Nájdete medzi nimi napríklad krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes alebo Gong Li. L'Oréal Paris predáva celosvetovo 50 produktov každú sekundu a vďaka svojim výskumným laboratóriám ponúka širokú škálu produktov pre mužov aj ženy zo všetkých kontinentov, či už sa jedná o make-up, pleťovú starostlivosť, starostlivosť o vlasy, stylingové produkty, farby na vlasy či kozmetiku pre mužov. Svetový úspech produktových radov ako sú rúže Color Riche, pleťové krémy Revitalift alebo kozmetika pre mužov Men Expert Hydra Energetic je výsledkom unikátnej expertízy značky, ktorú jej dodávajú tí najlepší odborníci, či už sa jedná o Christopha Robina, popredného odborníka na farbenie vlasov, Stéphane Lanciena , ktorý sa špecializuje na vlasovú starostlivosť, či svetovú špičku v oblasti make-upu, Val Garland.