Hydratačný šampón Kallos Kjmn Algae spája blahodarné účinky morských rias a olivového oleja. Jeho unikátne zloženie poskytuje vlasom potrebné živiny a hydratáciu, čo zanecháva vlasy silné, lesklé a odolné. Kallos Kjmn Algae Shampoo nielen vlasy a pokožku hlavy dôkladne umyje, ale taktiež podporuje regeneráciu vlasov vďaka obsahu cenných látok z riasového extraktu.

Jedinečné vlastnosti:

  • Obsahuje unikátnu zmes rias a olivového oleja,
  • čistí a hydratuje,
  • dodáva vlasom vitalitu,
  • podporuje zdravé a krásne vlasy,
  • obmedzuje lámavosť.

Ako použiť Kallos Kjmn Algae Shampoo s Algae Extract And Olive Oil 1000 ml?

Hydratačný šampón Kallos Kjmn Algae naneste v dostatočnom množstve na mokré vlasy, napeňte a potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby opakujte.

Zloženie Kallos Kjmn Algae Shampoo s Algae Extract And Olive Oil 1000 ml:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Perfume, PEG-4 Distearyl Ether, Polyquaternium-7, Glycerín, Distearyl Ether, Olea Europaea Oil, Citric Acid, Propylene Glycol Fucus Vesiculosus extrakt, Laminaria Digitata extrakt, Spirulina Maxima extrakt, Porphyra umbilicalis extrakt, Ascophyllum Nodosum extrakt, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazoatene

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.