Kallos KJMN Avocado Pre-Shampoo Mask ponúka hĺbkovú regeneráciu a ochranu. Táto maska s avokádovým olejom je určená na aplikáciu pred umývaním vlasov a pôsobí ako intenzívna terapia pre suché a poškodené vlasy. Jej bohatá a krémová textúra preniká do vlasov, hydratuje ich, posilňuje a napomáha obnove ich štruktúry. Vďaka svojim účinným zložkám zanecháva vlasy zjemnené, lesklé a pripravené na nasledujúce kroky úprav.

Jedinečné vlastnosti:

  • Hĺbková regenerácia a ochrana vlasov,
  • obsahuje avokádový olej pre intenzívnu starostlivosť,
  • hydratuje, posilňuje a obnovuje štruktúru vlasov,
  • zanecháva vlasy zjemnené, lesklé a pripravené na úpravu,
  • určené na použitie pred umývaním vlasov.

Ako použiť Kallos KJMN Avocado Pre -Shampoo Mask 1000 ml?

Ochrannú a regeneračnú vlasovú masku Kallos Kjmn Avocado Pre-Shampoo Mask naneste na dĺžky a konce vlasov pred umytím, nechajte pôsobiť cca 10-20 minút. Potom dôkladne umyte vlasy šampónom a pokračujte v bežnej úprave. Na hĺbkovú regeneráciu použite 1-2x týždenne.

Zloženie Kallos KJMN Avocado Pre-Shampoo Mask 1000 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Persea Gratissima Oil, Behentrimonium Chloride, Perfume, Behenamidopropyl Dimethylamine, Dipalmitoylethyl Hydroxyetylmonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Citric Acid, Citric Acod, Usitatissimum Seed Oil, Lactic Acid, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifólia Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Extract, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.