Posilňujúci šampón Kallos KJMN Coconut Nutritive Hair Strengthening je obohatený kokosovým olejom, ktorý posilňuje vlasy a dodáva im potrebnú výživu. Vďaka svojim hydratačným vlastnostiam zanecháva vlasy hodvábne jemné a lesklé. Jeho zloženie zahŕňa kokosový olej, ktorý preniká do vlasov, posilňuje ich od korienkov a napomáha im získať pevnosť. Tento šampón je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú čisté vlasy a zároveň posilniť aj ich štruktúru a vitalitu.

Jedinečné vlastnosti:

  • Obohatený kokosovým olejom na posilnenie vlasov,
  • poskytuje vlasom hĺbkovú výživu a hydratáciu,
  • kokosový olej preniká do vlasov, zosilňuje ich od korienkov,
  • vlasy po použití zostávajú hodvábne jemné a lesklé,
  • osviežujúca kokosová vôňa.

Ako použiť Kallos KJMN Coconut Nutritive – Hair Strengthening Mask With Coconut Oil 1000 ml?

Kallos KJMN Coconut Nutritive – Hair Strengthening Shampoo naneste v dostatočnom množstve na mokré vlasy, napeňte a potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby opakujte.

Zloženie Kallos KJMN Coconut Nutritive-Hair Strengthening Shampoo With Coconut Oil 1000 ml:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Parfém, PEG-75 Lanolín, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-4 Distearyl Ether, Polyquaternium-7, PEG-7 Glyceryl Cocos Nucifera Oil, Distearyl Ether, PEG/PPG-120/10 Trimethylolpropane Trioleate, Citric Acid, Propylene Glycol, Dicaprylyl Ether, Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Benzyl Alcohol, Methylchloro

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.