Objavte hydratačné a revitalizačné účinky medu, ktorými vyniká šampón Kallos KJMN, ktorý je určený na suché a matné vlasy. Napomáha udržať vlasy optimálne hydratované, lesklé a navyše priaznivo pôsobí na vlasové folikuly, čím podporuje ich prirodzený rast a zároveň im prepožičiava zdravý vzhľad.

Jedinečné vlastnosti:

  • hydratuje a revitalizuje vlasy
  • dodávam vlasom lesk a zdravý vzhľad
  • hĺbkovo regeneruje končeky vlasov
  • stimuluje vlasové folikuly a podporuje rast vlasov
  • starostlivosť vhodná pre suché a matné vlasy

Ako použiť Kallos Kmen Honey Repairing Shampoo With Pure Honey Extract 1000 ml?

Prípravok miešajte v správnom pomere podľa požadovaného výsledku a aplikujte podľa návodu.

Zloženie Kallos Kmen Honey Repairing Shampoo With Pure Honey Extract 1000 ml:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Perfume, PEG-75 Lanolín, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-4 Distearyl Ether, Polyquaternium-7, PEG-7 Glyceryl Mel Extract, Distearyl Ether, PEG/PPG-120/10 Trimethylolpropane Trioleate, Citric Acid, Propylene Glycol, Dicaprylyl Ether, Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolin

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.