Obnovte stratenú krásu svojich teraz suchých a lámavých vlasov. Šampón s keratínom Kallos KJMN s prídavkom mliečnych proteínov z vlasov odstráni všetky nečistoty a zanechá ich dôkladne vyživené a zdravo vyzerajúce. Dôkladná výživa a regenerácia je základom pre váš vždy krásny účes.

Jedinečné vlastnosti:

  • jemne čistí vlasy a pokožku hlavy
  • zanecháva vlasy regenerované a vyživené
  • má príjemnú vôňu

Ako použiť Kallos KJMN Luminous Shine Shampoo 500 ml?

Šampón naneste na mokré vlasy, dôkladne napeňte a opláchnite. V prípade potreby opakujte. Pre najlepšie výsledky doplňte maskou z rovnakého radu.

Zloženie Kallos KJMN Keratín Hair Mask With Keratín And Milk Proteín 500 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Milk Protein, Hydrolyzed Keratín, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisot

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.