Rozjasňujúci šampón pre suché a scitlivené vlasy Kallos KJMN vám dodá všetku potrebnú starostlivosť. Vaše poškodené vlasy revitalizuje, hydratuje a dodá im silu. Rozjasňujúci šampón Kallos vám navráti stratený lesk a odolnosť. Bol vyvinutý s maximálnym ohľadom na nedostatky vlasov, ktoré napraví a vaše kadere udržia v zdraví a kráse. Šampón pre suché a citlivé vlasy Kallos z kolekcie KJMN osvieži a hydratuje suché vlasy a citlivým vráti späť stratenú silu. Pokiaľ pre svoje kadere hľadáte briliantný lesk a dokonalú starostlivosť, šampón Kallos je tou správnou voľbou.

Jedinečné vlastnosti:

  • rozjasní vlasy žiarivým leskom
  • regeneruje a ochráni poškodené vlasy
  • vlasy hydratuje a posilňuje

Ako použiť Kallos KJMN Luminous Shine Shampoo 1000 ml?

Aplikujte na mokré vlasy počas sprchovania či kúpeľa. Nechajte 3 až 5 minút pôsobiť a potom dôkladne opláchnite teplou vodou.

Zloženie Kallos KJMN Luminous Shine Shampoo 1000 ml:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride. Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Parfém, Glycol Distearate Coco Glucoside, Amodimethicone, Laureth-4, PEG-4 Disteary Glycerín, Distearyl Ether, Panthenol, Propylene Glycol Hono Dicaprylyl-Ether, Cetrimonium Chloride , Citric Acid, Ben um Benzoát, Methylchloroisothiazolinone, Methylisoth one, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal.

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.