Maska s mliečnymi proteínmi Kallos KJMN dokonale preniká do štruktúry vlasov a poskytuje im hĺbkovú hydratáciu a výživu. Účinne ošetruje aj poškodené vlasy, napríklad slabé a lámavé alebo s rozstrapkanými končekmi. Jedinečným spôsobom vlasy regeneruje, zaceľuje drobné trhlinky vo vlasovom vlákne a celkovo vlasom dodáva zdravý vzhľad. Maska Kallos KJMN obsahuje mliečne proteíny, ktoré vracajú vlasom ich prirodzenú krásu a uľahčujú ich rozčesávanie aj konečnú úpravu a tvorbu účesov. Zloženie prípravku je k vlasom šetrné a dodáva im dlhodobú hydratáciu. Zanecháva ich jemné, hladké, pružné a prirodzene mladistvých.

Jedinečné vlastnosti:

  • rýchlo preniká do štruktúry vlasov a účinne ich ošetruje
  • zanecháva vlasy jemné, hladké a prirodzene pružné
  • chráni vlasy pred vonkajšími škodlivými vplyvmi
  • dodáva vlasom výživu a hydratáciu
  • uľahčuje rozčesávanie vlasov a ich úpravu
  • dodáva vlasom jemnosť a nádherný lesk
  • regeneruje a zaceľuje vlasové vlákno
  • navracia vlasom zdravý a mladistvý vzhľad

Ako použiť Kallos KJMN Milk Hair Mask With Milk Protein 275 ml?

Naneste na šampónom umyté a osušené vlasy, nechajte pôsobiť 5 minút a dôkladne opláchnite.

Zloženie Kallos KJMN Milk Hair Mask With Milk Protein 275 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Milk Protein, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfém, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.