Vyživujúci kondicionér pre poškodené a suché vlasy Kallos KJMN Nourishing Conditioner. Kondicionér pomáha vyživovať poškodené vlasové vlákno. Regeneruje ho od korienkov až ku končekom. Suchým vlasom poskytuje hydratáciu a lesk. Redukuje lámavosť vlasov. Preventívne chráni vlasové končeky pred rozstrapkaním. S kondicionérom KJMN Nourishing Conditioner budú vaše vlasy zdravé, lesklé a hydratované. Použitie: Aplikujte rovnomerne do vlhkých vlasov. Nechajte chvíľu pôsobiť. Potom dôkladne opláchnite.

Jedinečné vlastnosti:

  • opravuje ako mechanické, tak chemické poškodenie

Ako použiť Kallos KJMN Nourishing Hair Conditioner 500 ml?

Aplikujte na šampónom umyté vlasy. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.

Zloženie Kallos KJMN Nourishing Hair Conditioner 500 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Cetrimonium Chloride, Parfém, Hydrogenated Polyizobutene, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Panthenol, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.