Hĺbkovo regenerujúca a intenzívne vyživujúca maska ??s Omega-6 komplexom, Makadamovým olejom, ktorý pomáha obnovovať štruktúru vlasového vlákna. Dodáva lesk suchým a poškodeným vlasom bez života. Maska dodáva živiny, hydratuje a bojuje proti rozstrapkaným končekom vlasov. Zanecháva vlasy hydratované, vyživené, hodvábne a žiarivé.

Jedinečné vlastnosti:

  • Poskytuje vlasom hĺbkovú starostlivosť,
  • opravuje suché a poškodené pramienky.

Ako použiť Kallos KJMN Omega Rich Repair Hair Mask 1000 ml?

Masku naneste na umyté, uterákom presušené vlasy. Nechajte pôsobiť 5-10 min a dôkladne opláchnite čistou vodou.

Zloženie Kallos KJMN Omega Rich Repair Hair Mask 1000 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Parfém, Borago Officinalis Seed Oil, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinazo,

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.