Kallos Lab 35 Curl Mania Shampoo jemný, vyživujúci šampón pre vlnité vlasy, ktorý im dodá potrebnú hydratáciu vďaka výťažkom z bambusu a olivovému oleju. Po použití v kombinácii s kondicionérom z rovnakého radu budú vaše vlasy pružné, vyživené a plné objemu.

Výťažky z bambusu - posilňujú vlasy

Olivový olej – dodá vlasom hydratáciu, má termoochranné účinky, zároveň sa skvele stará o vlasy aj v zimných mesiacoch, vlasy sú tak silnejšie, zdravšie a lesklejšie

Jedinečné vlastnosti:

  • Pre vlnité vlasy,
  • hydratuje vlasy,
  • výťažky z bambusu,
  • olivový extrakt,
  • dodáva vlasom objem.

Ako použiť Kallos Lab 35 Curl Mania Shampoo 300 ml?

Primerané množstvo šampónu Kallos Lab 35 Curl Mania Shampoo naneste na mokré vlasy, vmasírujte, a potom dôkladne opláchnite. Následne potom odporúčame použiť kondicionér z rovnakého radu.

Zloženie Kallos Lab 35 Curl Mania Shampoo 300 ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycerín, Polyurethane-14 AMP-Acrylates Copolymer, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Polyquaternium-7, Parfum, PEG-4 Distearyl Ether, Distearyl Ether Citric Acid, Dicaprylyl Éter, Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCI, Maltrodextrín, Sodium Starch, Propylene Glory lizothiazolinone, Sodium Benzoate, Limonene.

Za zloženie produktu zodpovedá výrobca. Aktuálne zloženie produktu nájdete na jeho obale.

Odporúčame

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.