Unavené vlasy bez života? Rozmaznávajte ich. Kallos KJMN hydratačný šampón pre suché a poškodené vlasy obsahuje kvalitný keratín a výživné mliečne proteíny, ktoré vašim vyčerpaným vlasom poskytnú výživu, ktorú potrebujú. Účinné zloženie vlasy obnovuje, zaceľuje poškodenú štruktúru vlasového vlákna a zabraňuje štiepeniu končekov. Kallos KJMN hydratačný šampón pre suché a poškodené vlasy zároveň jemne čistí, a nezaťažuje tak vlasové vlákno. Vlasy sú vyživené, odolné a hebké na dotyk.

Jedinečné vlastnosti:

  • jemne čistí
  • obnovuje vlasové vlákno
  • vyživuje
  • predchádza štiepeniu končekov
  • zjemňuje povrch vlasu

Ako použiť Kallos KJMN Milk Shampoo With Milk Protein 1000 ml?

Šampón naneste na vlhké vlasy, napeňte a potom dôkladne opláchnite. Opakujte podľa potreby.

Zloženie Kallos KJMN Milk Shampoo With Milk Protein 1000 ml:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Parfém, Coco Glucoside, Glycerín, PEG-4 Distearyl Ether, Glycol Distearate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Panthenol, Propylene Glycol Distearyl Ether, Citric Acid, Benzoic Acid, Amodimethicone , Dicaprylyl Ether, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.