Vitamíny sú dôležité nielen pre telo, ale aj pre vlasy. Doprajte svojim vlasom dávku vitamínov pomocou šampónu Kallos KJMN Multivitamín Energising Shampoo a uvidíte, ako sa s každým umývaním ich kondície zlepšuje.

Jedinečné vlastnosti:

  • hĺbkovo hydratuje a regeneruje,
  • avokádový olej a extrakt zo ženšenu vlasom dodávajú energiu a vitalitu,
  • vitamíny B3, B5, B6, C a E vlasy vyživujú a chránia,
  • dodáva vlasom lesk a navracia pružnosť,
  • vhodný pre suché a poškodené vlasy.

Ako použiť Kallos KJMN Multivitamín Energising Shampoo 1000 ml?

Naneste do mokrých vlasov, jemnou masážou napeňte a potom dôkladne opláchnite.

Zloženie Kallos KJMN Multivitamín Energising Shampoo 1000 ml:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Parfém, PEG-4 Distearyl Ether, Polyquaternium-7, Glycerín, Distearyl Ether, Persea Gratissima Oil, Citrus Sinensis Extract, Citrus Extract, Citric Acid, Propylén Glycol, Dicaprylyl Ether, Amodimethicone, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxín HCI, Maltrodextrín Sodium Starch, Octenylsuccinate Silica, Cetrimoni chloroizothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate

Poslaním spoločnosti Kallos Cosmetics je nájsť optimálnu rovnováhu medzi kvalitou a cenou a zároveň byť vždy inovatívny. Táto maďarská spoločnosť sa stala lídrom na trhu produktov vlasovej starostlivosti nielen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupne sa jej ohlas rozšíril aj do ďalších krajín. Cieľom tejto kozmetickej značky sú hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálnym spoločníkom pre vlasy suché, poškodené aj farbené. Spoločnosť poskytuje vysoko štýlové, kvalitné kozmetické výrobky po celom svete pre profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov.